top of page

Bedii erkek tam fermuar gri polar ceket
Polar ceket tasarım aşamasında insanların alışkanlıkları ve ''bedii ilkeleri'' göz önümde bulundurularak geliştirildi.
Estetik; Düz tasarımların aksine minimal detaylarla farklılaştırmış bir tasarımdır. İnsanların beğenisini kazanmış bu tasarımın estetik duyguları gözardı etmeden çift renk kullanılmıştır.

Farklılaşan tasarım günlük ve sportif aktivitelerinizi gerçekleştirirken her durum ve şarta uyum sağlar.Ergonomik;Polar kumaşı insan hayatında önemli bir yer edinmiştir. Şüphesiz ki kıyafetler içinde en fazla tercih edilen materyallerden biridir. Esneklik olsun ısı yalıtım özellikleri ve hızlı kuruyabilmesi gibi birçok konuda tercih edilmesi en mantıklı materyallerden biridir. Bilek ve bel çevresindeki lastik sayesinde konforunuz en üst seviyeye çıkardık. Yaka kısmındaki fermuar stop özelliği rahatınız için tasarlanmıştır.


Çevreci; Bedii olarak sadece insan odaklı değil doğa içinde faydalı olmaya özen gösteriyoruz. Geri dönüştürülmüş malzeme kullanımı bizler için çok önemli ceket tasarım aşamasında polar kullanarak doğa için zararı minimuma indirdik. Geri dönüştürülmüş bu ürünü tasarlanırken doğamız da düşünüldü.Ekonomik;Tüm bu malzemeler bir araya getirilirken fiyatları da minimumda tutmak da görevlerimizden biriydi. Bedii olarak fiyat politikamız göz önüne alınarak sizlere en uygun fiyattan sunulmuştur.(detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz)

Kemer özellikleri:

  1. Malzeme: %100 polyester

  2. Fermuar malzemesi: Alaşım metal

  3. Renk seçenekleri: Gri ve antrasit

  4. Cep sayısı: 4

1 görüntüleme0 yorum
bottom of page